Vymáhání pohledávek v zahraničí

Své peníze můžete získat zpět i pokud se jedná o pohledávky mimo Českou republiku. Stačí si k vymáhání pohledávek v zahraničí přizvat zkušeného partnera. Pro vás jako jednotlivce může být problémem například jazyková bariéra, kulturní rozdíly nebo i jen nemožnost navštívit dlužníka osobně. Vhodně zvolená společnost pro mezinárodní vymáhání pohledávek vám pomůže tyto problémy vyřešit.

Odborníci z OK-Pohledávky pracují bez záloh a plateb předem. Ohodnoceni jsme až provizí z vymožené pohledávky. Navíc využíváme vlastní velice efektivní metody, postupujeme vždy výhradně legální cestou a vždy dodržujeme etický kodex.

Kontakty ve 149 zemích světa

Ačkoliv jsme česká společnost, máme mnoho kontaktů v zahraničí a díky tomu dokážeme našim klientům efektivně pomoci i při vymáhání pohledávek ze zahraničí. Naše partnerské agentury najdete ve 149 zemích světa a pro TCM aktuálně pracuje více než 2.500 specialistů. Díky partnerským kancelářím nás neomezuje jazyková bariéra, nemusíme řešit kulturní rozdíly ani podobné překážky. Jednoduše se obrátíme na příslušného partnera v daném státě a vaši pohledávku vyřešíme.

Kontaktní formulář

info
info
info

Ponechte prazdne..: 9+10Jsme členem sítě inkasních agentur

Naše společnost se téměř ihned po svém založení v roce 2005 stala členem skupiny TCM Group International. TCM Group je největší světová síť inkasních agentur, která byla založena již v roce 1987. Centrální sídlo skupiny je v Belgii, ale její konzultanti působí téměř po celém světě. Naše společnost se stala akcionářem TCM 14. října 2006. Již v roce 2007 jsme obsadili 2. místo v žebříčku úspěšnosti inkasních agentur ze 144 zemí světa.

Vaše pohledávky řešíme úspěšně

Vykazujeme vysokou návratnost vašich pohledávek v rámci České republiky i při mezinárodním vymáhání pohledávek. Vždy se držíme etických zásad vymáhání pohledávek v zahraničí, stanovených prestižní světovou asociací ACA International a používáme výhradně legální metody vymáhání.

Kontaktní formulář

info
info
info

Ponechte prazdne..: 9+10
Nabídka:

Klienti kteří nám věří

Agip Barum Baumit Canon Energizer Erste Generali ING Krušovice Olma PPL Rauch Škoda UniCredit UNIQA


Jsme členem


AHK-Tschechien-4c.png

jsme clenem_ACA.png

jsme clenem_AIA.png

jsme clenem_TCM.pngemail

info@ok-pohledavky.cz

tel

+420 773 822 168Kontaktní formulář

info

Ponechte prazdne..: 9+10

info
info