Vymáhání a správa pohledávek

Získejte zpět své peníze. Přimět dlužníka, aby se začal zajímat o své dluhy a uhradil své závazky, není jednoduché. Přesto existuje několik cest, jak se ke svým financím dostat zpět. Nejefektivnějším způsobem je mimosoudní vymáhání pohledávek, se kterým vám rádi pomůžeme. Díky našim unikátním metodám a výhradně legálním postupům máte výrazně vyšší naději na uspokojení svých pohledávek. Navíc neplatí předem žádné poplatky ani zálohy. Pracujeme na základě provizí z vymožených pohledávek.

Vyřešíme vaše pohledávky

Tým špičkově vyškolených odborníků z OK-Pohledávky vám nabízí své služby v oblastech vymáhání a správy pohledávek. Poskytujeme opravdu efektivní řešení pohledávek, a to díky mnoha faktorům. Vymáhání dluhů a pohledávek provozujeme již několik let. Za tu dobu jsme si vyzkoušeli mnoho metod a vyvinuli jsme si vlastní druhy nástrojů vymáhání pohledávek. Díky unikátní inkasní metodě se můžeme pochlubit velkou úspěšností vymožení pohledávek.

Díky členství v několika prestižních asociacích a partnerským agenturám po celém světě vám můžeme nabídnout i velice efektivní vymáhání pohledávek v zahraničí. Dokážeme uspokojit vaše pohledávky ve 149 zemích světa.

Vyplňte kontaktní formulář a zvyšte šance na uspokojení svých pohledávek.

Kontaktní formulář

info
info
info

Ponechte prazdne..: 9+10Jaké máte možnosti

Vymáhání pohledávky vždy přizpůsobujeme konkrétní situaci a přáním klienta. Ovšem obecně se nabízí několik variant, jak získat své peníze od dlužníka zpět. Při každém jednání s dlužníky dodržujeme etický kodex vymáhání pohledávky a využíváme výhradně legální metody vymáhání. Nabízí se řešení:

  • Mimosoudní vymáhání pohledávek
  • Soudní řešení pohledávek
  • Rozhodčí řízení
  • Exekuční řízení
  • Přímé a nepřímé odkupy

Mimosoudní vymáhání pohledávek

Při mimosoudním řešení má náš kontakt s dlužníkem jasně stanovenou strukturu. Jako první zašleme dlužníkovi písemnou upomínku. Pokud dlužník nereaguje, následuje náš proaktivní telefonát. Pokud jsou kontakty neaktivní, po prvním telefonátu začneme s vyhledáváním dalších kontaktů. Následuje druhá upomínka, případně druhý telefonát. Poté využíváme spolupráce s finančními ústavy a realizujeme osobní schůzky v sídle dlužníka, provozovnách, bydlišti statutárů, na adrese zaměstnavatelů apod.
Mimosoudní proces je zpravidla realizován do 3 měsíců. Na základě vašich požadavků je ale možné nastavit individuální postup.

Soudní řešení

Pokud dojde na soudní, rozhodčí, konkurzní, insolvenční nebo exekuční řízení, je náš klient zastupován interními právníky a přímo u soudů renomovanou advokátní kanceláří. Pro naše klienty pracují advokáti Gürlich&Co. za snížené sazby. Nabízíme kompletní právní služby, postaráme se o vše od sepsání žaloby, návrhu a podobně, přes podání na soud nebo přihlášení do insolvenčního řízení, až po zastupování klienta při jednání.

Rozhodčí řízení

Upřednostňujeme realizaci pohledávek přes rozhodčí řízení, kdy můžeme využít zrychlenou exekuci. Při této variantě máte do 3 – 4 měsíců k dispozici vykonatelný rozhodčí nález a ušetříte na poplatku za podání žaloby.

Exekuční řízení

Domoci se své pohledávky můžete také prostřednictvím exekučního řízení. To je vykonáváno soukromým exekutorem přímo určeným v návrhu na exekuci. Exekutoři pak podle platných zákonů sami rozhodují o způsobu exekuce, a také obstarávají veškeré nezbytné úkony v dané věci. Naši exekutoři nepožadují zálohy a pracují za sníženou sazbu, stejně jako vypracovávají návrhy na exekuce.

Přímé a nepřímé odkupy

Pohledávku je také možné odprodat. To je nejjistější způsob, jak získat zpět své finance. Ovšem zda bude pohledávka odkoupena záleží na její bonitě a ochotě případného nového investora se dohodnout na ceně.

Vyplňte kontaktní formulář a nejpozději do druhého dne vás bude kontaktovat náš konzultant.

Kontaktní formulář

info
info
info

Ponechte prazdne..: 9+10
Nabídka:

Klienti kteří nám věří

Agip Barum Baumit Canon Energizer Erste Generali ING Krušovice Olma PPL Rauch Škoda UniCredit UNIQA


Jsme členem


AHK-Tschechien-4c.png

jsme clenem_ACA.png

jsme clenem_AIA.png

jsme clenem_TCM.pngemail

info@ok-pohledavky.cz

tel

+420 773 822 168Kontaktní formulář

info

Ponechte prazdne..: 9+10

info
info