Právní služby

Postaráme se o veškeré právní náležitosti spojené s vymáháním pohledávek. Disponujeme dvěma týmy kvalitních advokátů, kteří jsou vám k dispozici ve všech otázkách pohledávek a jejich vymáhání. Díky našim dlouhodobým zkušenostem, odborné kvalifikaci i pravidelnému přeškolování vám dokážeme poskytnout ty nejlepší služby.

Co vám můžeme nabídnout

Advokáti z OK-Pohledávky pro vás realizují veškeré právní služby spojené s vymáháním pohledávek.

  • Právní analýzy
  • Žaloby k rozhodčímu soudu
  • Návrhy exekucí
  • Návrhy na zahájení insolvenčního řízení
  • Přihlášení pohledávek do insolvenčního řízení


Kontaktní formulář

info
info
info

Ponechte prazdne..: 9+10Právní analýzy

Před zahájením jakýchkoliv úkonů nejprve naši právníci posoudí všechny aspekty vašeho případu. Následně vypracují návrh nejvhodnějšího řešení a doporučí, případně nedoporučí, vám právní řešení dané situace. V případě soudního řešení je klientovi ještě před vypracováním žaloby k obecnému soudu sdělen počet hodin potřebných k jejímu vypracování, který musí klient písemně schválit před zahájením jakýchkoliv dalších kroků. Každý další krok je s klientem opět konzultován a je vyžadováno písemné schválení.

Žaloby k rozhodčímu soudu

Za své klienty vypracujeme a podáme žalobu k rozhodčímu soudu. V případě potřeby zastupování u soudu mají naši klienti zvýhodněnou sazbu těchto úkonů.

Návrhy exekucí

Výkon exekučního rozhodnutí je realizován přímo exekutory určenými naší společností. Exekutoři pak sami dle platných zákonů rozhodují o co nejefektivnějším řešení exekuce a zařizují veškeré nezbytné úkony v této věci. Námi oslovovaní exekutoři pracují za zvýhodněné ceny z vymožených částek a nepožadují žádné zálohy předem. Odměna za exekuci vyklizením bytu nebo nebytového prostoru je stanovena na 20.000,- a navýšena o skutečné výdaje exekutora a DPH.

Návrhy na zahájení insolvenčního řízení

Dříve než začneme vypracovávat návrh na zahájení insolvenčního řízení, konzultujeme s klientem počet hodin potřebných k vyhotovení návrhu. Počet hodin je pak třeba písemně schválit. Po schválení vypracujeme kompletní návrh včetně všech nezbytných příloh a podáme návrh k insolvenčnímu soudu.

Přihlášení pohledávek do insolvenčního řízení

Přihlášení pohledávky je součástí podání návrhu. V případě, že již bylo insolvenční řízení zahájeno, pak po písemném odsouhlasení vypracujeme písemnou přihlášku se všemi náležitostmi a vaše pohledávky přihlásíme.

Součinnost dvou právních týmů

Našim klientům jsou k dispozici dva týmy advokátů. Interní tým složený ze tří zkušených advokátů se stará o základní úkony našich klientů. Druhý tým čítající pět advokátů z renomované advokátní kanceláře Gürlich&Co. zastupuje naše klienty při soudních jednáních, zpracovává analýzy složitějších případů a podobně. Oba týmy spolu vzájemně spolupracují. Každý úkon realizovaný jedním týmem je vždy zkonzultován s týmem druhým. Tento dvojí systém kontroly zaručuje ty nejlepší právní služby, které vám můžeme nabídnout.

Kontaktní formulář

info
info
info

Ponechte prazdne..: 9+10
Nabídka:

Klienti kteří nám věří

Agip Barum Baumit Canon Energizer Erste Generali ING Krušovice Olma PPL Rauch Škoda UniCredit UNIQA


Jsme členem


AHK-Tschechien-4c.png

jsme clenem_ACA.png

jsme clenem_AIA.png

jsme clenem_TCM.pngemail

info@ok-pohledavky.cz

tel

+420 773 822 168Kontaktní formulář

info

Ponechte prazdne..: 9+10

info
info